Худнемо смачно. Рецепти краси

Більше рецептів в розділі Здорова їжа, дієти.

Збалансоване харчування - ключ до здоров'я і краси. Якщо включати в раціон корисні продукти, можна не тільки схуднути, але і підвищити імунітет, позбутися від різних захворювань і навіть зняти стрес!

Щоб зберегти здоров'я і фігуру, дієтологи радять:

Включати в своє меню якомога більше натуральних продуктів, що не пройшли подальшу обробку, - таких як цілісні зерна, свіжі фрукти і овочі.

Обмежити вживання насичених жирів, що містяться в олії, маргарині і приготованих з них стравах, а також соусів і підлив. Вибираючи м'ясо, віддавати перевагу більш пісному, а з птиці видаляти шкіру.

Такі небезпечні для нашого здоров'я продукти, як цукор і сіль, слід споживати в дуже помірних кількостях.

Уникати таких способів теплової обробки продуктів, як запікання в маслі, особливо у вершковому. Мінімум жиру витрачається при варінні, запіканні і тушкуванні страв. Саме цим способам теплової обробки варто віддати перевагу.

Їсти повільно: невеликі порції їжі засвоюються набагато легше. До того ж відповідні сигнали про насичення наш організм посилає головному мозку не відразу, а після деякого часу, тому люди, які їдять швидко, ризикують набрати зайву вагу.

Кількість їжі, що з'їдається і рівень фізичного навантаження повинні відповідати один одному. Якщо Ви займаєтеся переважно інтелектуальною працею, не варто надмірно «налягати» на калорійні продукти.