Як перевірити натуральність продуктів

Більше рецептів в розділі Корисне для господині.

Як перевірити натуральність продуктів

Нижче описано кілька народних хитрощів, як перевірити натуральність продуктів, таких як молоко, вершки, оливкова олія і мед.

Як дізнатися чи натуральне молоко?

Немає нічого простішого, ніж дізнатися, молоко з домішками або натуральний продукт. Беремо столову ложку молока і додаємо пару крапель аптечного звичайного йоду. Якщо молоко посиніло, значить воно з домішками, це точний показник.

Як перевірити оливкову олію?

Перевіряється це простим способом - наливаєте половину склянки оливкової олії і ставите її на верхню полицю в холодильнику. Перевірте через двадцять хвилин, якщо олія побіліла, стало в'язкою і густою як мед - це добре, олія натуральна. А от якщо олія залишилася прозорою, то значить це якась масляниста суміш.

Як перевірити якість меду?

А перевіряється це так - потрібно зачерпнути мед ложкою з ємності і вилити мед тихо, тонкою цівкою в цю ж ємність. Якщо при цьому утворюється від цівки ямка, мед підроблений. Якщо ж виходить гірка, вам пощастило, мед натуральний.

Як перевірити вершки?

Щоб перевірити вершки, потрібно взяти 1 чайну ложку вершків і перемішати їх з 5 чайними ложками кип'яченої води. Якщо через 10 хвилин вершки залишилися однорідними, чудово, вони натуральні. А от якщо розділилися на шари, значить це суміш.

Ось такі домашні хитрощі, які допоможуть вам в скрутних ситуаціях, адже натуральність продукту може прямо впливати на смак приготованих вами страв із цих продуктів.